• Nacházíte se zde:
  • O nás

O nás

Váš partner pro chirurgii a speciální výrobu z drátu

BSV výrobaFirma BSV Kubiš byla založena v roce 1992 odkoupením výrobní technologie chirurgických šicích jehel od a. s. AKRA, která zajišťovala tuto jedinou výrobu v tuzemsku od 60. let.

Po převzetí výrobního zařízení, včetně kvalifikovaných a zkušených pracovníků, bylo s výrobou jehel započato v únoru 1993.

V současné době pokrýváme požadavky pro zdravotnickou a veterinární veřejnost v tuzemsku i na zahraničním trhu.

 


BSV výrobaV roce 1994 byla firma rozšířena o novou výrobu vlastních polotovarů a především byla zahájena výroba drobných drátových komponentů a výrobků určených pro další průmyslová odvětví, zejména pro spotřební a textilní průmysl. Odborní zkušení pracovníci dokáží aplikovat požadavky zákazníků na atypické výrobky při opracování různých druhů drátové oceli. Rozvoj firmy je zaměřen na neustálé zkvalitňování jakosti výrobků, inovaci chirurgických jehel v nerezovém provedení, postupné modernizování výrobních prostorů i strojního zařízení. Pro zvýšení kvality konkurenceschopnosti a zvýšení podílu exportu našich výrobků jsme zavedli systém řízení jakosti podle norem ISO 9001.

 


BSV výrobaVysoce odborný a zkušený pracovní kolektiv v jehlovém a drátovém oboru umožňuje perspektivní rozvoj této mladé firmy.

Již dnes patříme k vyhledávané firmě v této profesi nejen v České republice, ale i v mnoha zemích světa. Export výrobků do vyspělých států je toho důkazem.